Dne 25.10.2022 se náš ročník vydal na výlet do Hudebního divadla Karlín. Náš výletíček započal v 8:30 ráno, kdy jsme se shromáždili před školou ve formálním oblečení jak civilisti a vyrazili na autobusovou zastávku Malá Ohrada. Odtud nám jel autobus na Nové Butovice, kde jsme přestoupili na metro a dojeli až na Florenc.

Po příchodu do divadla jsme od našich milovaných učitelek dostali vstupenky a museli projít chaosem lidí až k šatně, kde jsme byli nuceni odložit si naše svršky. Dále jsme pokračovali směr sál, kde nastal problém, že naše místenky byly rozmístěny po celém 1. balkoně, ale naše úžasné osmé ročníky tento problém vyřešily. Zanedlouho po 3.bimbání začalo představení Alenka v říši divů. Divadlo se nám všem mocinky líbilo, děkujeme za tak krásný zážitek.

Do školy jsme dorazili v 13:32 a dali si oběd a pak se každý vydal vlastní cestou.

Zapsala: Karolína Palečková, Kateřina Vyšatová 8.B