Dne 27.9.2021 se uskutečnil na naší škole turnaj v brännballu: „O pohár ředitele školy“.  Využili jsme krásné venkovní prostředí umocněné novým atletickým oválem, který rámuje hřiště nalajnované přímo pro tuto pálkovací hru.

Číst dále

Děkujeme naší žákyni Anitě Marii Zachar ze 7. třídy a žákovi Janovi Markovi Bartoškovi z 9. třídy za reprezentaci naší školy v olympiádě v anglickém jazyce. 
V žebříčku vítězů v kategorii I. A (6. a 7. třídy) se umístila na krásném 3. místě Anita Marie Zachar a v kategorii II. A (8. a 9. třídy) se umístil na slušném 7. místě Jan Marek Bartošek. Oběma žákům velmi gratulujeme a věříme,  že se angličtině budou věnovat i nadále. 

Jan Zaťko

Na konci ledna se žáci 6. - 9. ročníku mohli zúčastnit školního kola ZO, které probíhalo distanční formou. Všichni žáci odevzdali velmi dobré práce a patří jim velká pochvala!

Číst dále

braennball 2 20200930 1367263177Dne 4.9.2020 se uskutečnil na naší škole turnaj v brännballu: „O pohár ředitele školy“.  Jednalo se o znovuzahájení výuky TV po dlouhé pauze zapříčiněné distanční výukou. Využili jsme krásné venkovní prostředí umocněné novým atletickým oválem, který rámuje hřiště nalajnované přímo pro tuto pálkovací hru.

Číst dále

Děkujeme našemu žákovi Ondřeji Sležkovi ze 7. třídy za reprezentaci naší školy v olympiádě v anglickém jazyce. 
Jako vítěz školního kola v kategorii I.A (6.a 7.třídy) postoupil do obvodního kola, kde obsadil pěkné 6.místo. Ondrovi gratulujeme a věříme,  že se angličtině bude věnovat i nadále. 
Zuzana Hauerlandová a Jan Zaťko

Hudební vystoupení žáků. Kde: ZŠ Janského, prostranství před školou Kdy: 14. listopadu 2019, V kolik: 16:30.  Videozáznam

Číst dále

Třídy 5.A a 5.B chtějí moc poděkovat všem, kteří přispěli do sbírky psího a kočičího krmiva pro zvířecí útulek. Sešlo se toho opravdu hodně, přikládáme foto i potvrzení o sponzorství. Děkujeme!

Číst dále

braennball 1 20190626 2022886127Dne 18.6.2019 se uskutečnil na naší škole Turnaj v Brännballu o pohár: „ Ředitele školy“

Cílem bylo završení výuky pálkovací hry brännball tradičním turnajem a letos nově vyhodnocení výroby pálek na brännball, které žáci 8. a 9. tříd zhotovili v rámci výuky pracovních činností.

Číst dále

Dne 29.5.2019 se uskutečnil turnaj mezi školami Prahy 13 v nohejbale, pořadatelství se zhostila naše škola. Soutěž byla vypsána pro mladší i starší žáky v rozmezí  5. – 9. tříd.

Číst dále

pehazovana 1 20190327 1591346482Dne 12.3. a 21.3.2019 proběhlo tradiční obvodní kolo turnaje v přehazované škol Prahy 13 na FZŠ Brdičkova. Naše škola se účastnila soutěže ve dvou věkových kategoriích – dívky 6.-7. třída a chlapci 4.-5. třída. Obě naše družstva se umístila na 6. místě. 

Číst dále

Dne 20. února se v DDM Praha 5 nejúspěšnější žáci ze školního kola zúčastnili obvodního kola této vědomostní soutěže. V kategorii C (žáci 8. a 9. ročníku) se na výborném 2. místě umístila Zuzana Janebová z 9. ročníku.  Moc gratulujeme!

Dne 29. ledna 2019 proběhlo obvodní kolo olympiády v českém jazyce v DDM Prahy 5. Do této vědomostní soutěže postoupili dva nejúspěšnější řešitelé školního kola. Naše žákyně z 9. třídy se v konkurenci škol neztratily a velmi úspěšně naši školu reprezentovaly. Lucie Ernstová se umístila v obvodním kole na krásném 5. místě a Zuzana Janebová skončila 15. Oběma dívkám velmi gratulujeme.

Lucie Čermáková, žákyně 8. třídy dosáhla skvělého úspěchu, když se probojovala do finálového kola 11. ročníku přírodovědné soutěže Pražský pramen. Čeká na ní 3 denní zajímavý program soustředění, který bude ukončen testem znalostí v Zoo Praha. Lucko, držíme prsty, ať se ti ve finále daří. Také děkujeme za reprezentaci naší školy.
Skvělého úspěchu dosáhli naši žáci Stefan Puiu a Alex Nicola z 5. A, když se stali úspěšnými řešiteli v obvodním kole 41. ročníku Pythagoriády pro Prahu 13. 
Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
Katarína Žáčková

zvoneek 1 20180320 1645213816Dnes se kinosál naší školy proměnil v koncertní sál. Děti od první třídy až po osmáky se zúčasnily pěvecké soutěže. Všichni zpěváci i zpěvačky předvedli úžasné výkony. Všem děkujeme za účast a těm, co postoupili do obvodního kola, Jakubu Hanusovi, Evě Ramíkové, Václavu Adamovi, Barboře Veselé, Lukáši Křížovi, Janu Bartoškovi, Anně Bartoškové, blahopřejeme.

Nadšená a spokojená porota.

MČ Prahy 13 je pověstná podporou všech možných sportovních aktivit dětí. Jednou z nich je spoluorganizace mezinárodního minigolfového turnaje pod záštitou zástupce starosty RNDr. Marcely Plesníkové. Žáci ZŠ Janského měli možnost se letos účastnit poprvé.

Číst dále