Dne 27.9.2021 se uskutečnil na naší škole turnaj v brännballu: „O pohár ředitele školy“.  Využili jsme krásné venkovní prostředí umocněné novým atletickým oválem, který rámuje hřiště nalajnované přímo pro tuto pálkovací hru.

 

 Akci absolvovaly třídy: 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B a 9. V roli rozhodčích a zapisovatelů se osvědčili žáci, kteří si tuto roli zvolili, nebo byli po  nemoci a nemohli sportovat. Každý si tedy mohl vyzkoušet roli hráče či rozhodčího. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin – první skupina –5.B, 6.A, 6.B, 7.A  ve druhé skupině se o účast v bojích o pohár ředitele školy utkaly třídy 7.B, 8.A, 8.B. a 9. Třídní a zastupující učitelé zastávali roli poradců a vášnivých fanoušků. Po odehrání obou skupin systémem každý s každým po dobu 2x8 minut se mohli vyhlásit vítězové.

Ceny předával ředitel školy Mgr. Jan Havlíček. Městská část v letošním roce opět díky svému dotačnímu programu umožnila hodnotných cen tentokrát jsme z hygienických důvodů upustili od tradičních dortů pro třídy a pořídili multivitaminy, brusinky, propisky, sušenky a sýry

Konečné pořadí mladší žáci:

                            1. místo - 7.A

                             2. místo - 6.B

                             3. místo - 5.B

                             4. místo - 6.A

  Konečné pořadí starší žáci:                            
                                        1. místo - 9.

                             2. místo – 7.B

                             3. místo -  8.B

                             4. místo -  8.A

                                                       

 Organizace  závodu  byla postavena na spolupráci dětí, vzájemné toleranci tříd a principech fair play. Vítězové získali putovní poháry ředitele školy, první tři týmy medaile a všechny třídy pak diplom s fotografií a ceny na doplnění energie.                                                                                        PaedDr. Jana Civínová – učitelka TV

Podělte se o informace s ostatními