koncert 1 20160320 1072971695Děti ze 6.A s paní učitelkou Buljatovou v pátek navštívily v Salesiánském divadle v Kobylisích koncert violoncellového kvartetu "Prague cello quartet". Koncert byl s podtitulem "etiketa oblékání" a děti se opravdu snažily a vyfikly se téměř dokonale!

Čekali jsme tzv. vážnou hudbu, ale opak byl pravdou - cellisti dětem předvedli, že i na klasické nástroje se dá hrát hudba moderní. Na koncertě zněly známé filmové melodie, muzikanti si s dětmi povídali o slavnostním oblékání a vůbec se nám nechtělo domů! I když sál nebyl zdaleka plný, děti kvartet dvakrát vytleskaly a nakonec se všichni společně na pódiu vyfotili.
Posíláme všem malou ukázku (poznáte, ze kterého je filmu?) a neváhejte, jděte se někdy na "Prague cello quartet" také podívat!
Vaše 6.A