holany 5 20150613 1660896388Mapa   Počasí   Foto      AERO v Holanech

13.6. Vyrazili jsme za dobrodružstvím na letní školu v přírodě do Holan.
13.6. 10:00 Mikrobus s prvňáčky dorazil v pořádku do Holan.

13.6. 11:40 Také druhý autobus dojel v pořádku
13.6. 14:50 Jeden autobus měl po cestě poruchu, přesto jsme právě šťastně dorazili do Holan. Již jsme zde všichni v pořádku a začínáme si užívat. Děkujeme tímto perzonálu hotelu Pyramida, který děti vzal do zasedací místnosti, zajistil jim pitný režim a pustil pohádku. Takto spokojeně přečkaly čekání na náhradní autobus.

15.6. Zdravíme všechny z Holan. Sluníčko krásně svítí, děti se koupou v bazénu. Western nás provází po celý den, hrajeme hry, jezdíme na koni, tančíme, lovíme divokou zvěř, rýžujeme zlato. Je nám tu dobře.      Nové Foto

16.6. Na divokém západě tančíme country tance.  Foto

19.6. Prvňáčci jsou již na cestě a přijedou v cca 11 hodin před školu, 3.A přijede v cca 12:15 na točnu autobusů a zbytek dle plánu v 13:00 - 13:30 na točnu. O případných změnách Vás budeme informovat.

19.6. Z organizačních důvodů musel jet autobus s 3.A společně s posledním autobusem. Přijedou proto také až v 13:00 - 13:30.

19.6. Upřesnění příjezdu autobusu - cca 13:15

Škola v přírodě v Holanech se jako tradičně vydařila. Ačkoli jsme se všichni trochu báli, že nás letos jede doopravdy nějak hodně, hlavně díky všem učitelkám, našim deváťákům a pomocným instruktorům, které si podotýkám vychováváme z vlastních řad, neměla škola v přírodě chybu. Program, který nachystala paní učitelka Linhartová, byl prostě skvělý, pestrý a děti na zlobení neměly téměř čas. Výtečná kuchyně vedoucího Romana měla za následek naše těžko dopínající kalhoty. I počasí se vydařilo, takže nechyběly lodě, koupání, bitky se stříkacími pistolemi. Letos si poprvé děti zastřílely i ze vzduchovky, naučily se skvělé cantrytance a vydařilo se i spaní pod širákem. Naši nejmenší prvňáčkové skvěle zvládli bojovku i noční hru. Bylo to moc príma, děkujeme všem zúčastněným za skvělou atmosféru a úžasnou souhru a těšíme se zase za rok v Holanech.