halloveen 1 20161105 1826634839Dne 2.11. 2016 jsme se sešli ve 21:00 ve škole u tělocvičen. Akce ve škole byla na téma Halloween. Po příchodu jsme doladili naše masky kvůli společným fotkám. Přinesli jsme si několik dýní a pomerančů, které jsme následně vydlabali, vyřezali a se zapálenou svíčkou uvnitř postavili před vchod do školy.

Samozřejmě nesmělo chybět pohoštění v podobě různých brambůrků, bábovek, muffinů a šneků z listového těsta, které připravili sami žáci. Po občerstvení jsme se odebrali do tělocvičny, kde jsme si připravili místa na spaní a pak jsme měli volný program. Hráli jsme různé hry, koukali na film, pouštěli si písničky a nebo si povídali. Většinu noci jsme nespali, ale myslím, že si to všichni pořádně užili. Celou akci bych zhodnotila za vydařenou a děkujeme paní učitelce Civínové, že tam s námi byla.

Johana Mazáčová, 8. třída