Milí žáci, vážení rodiče a příznivci školy.

Loučím se s Vámi po 15 letech ve funkci ředitele Základní školy Janského. Po celou dobu svého působení ve škole jsem se společně s dalšími zaměstnanci školy snažil, aby byla pro žáky místem, kde v hezkém prostředí získají nejen vzdělání, ale i další dovednosti, které jim zaručí dobrý start do života. A to se nám, myslím, dařilo.

Po krátkém, ale o to těžším, rozhodování jsem odešel z pedagogického procesu a přijal jsem nabídku nového vedoucího odboru školství MČ Praha 13. Neopouštím tedy školství úplně, jen "měním stranu". Své zkušenosti uplatním v oblasti řízení školských zařízení.

Děkuji Vám všem za přízeň, kterou jste škole a jejím zaměstnancům věnovali. Žákům přeji hezký zbytek prázdnin a mnoho úspěchů v novém školním roce. Rodičům pak mnoho radosti s jejich dětmi.

Miroslav Foltýn
bývalý ředitel školy