22.6. 13:10 Dorazili jsme v pořádku foto
23.6. 08:30 Po osvěžující ranní rozcvičce čekala na všechny bohatá snídaně. V první dnešní štafetové hře šly děti po stopách nejstaršího z druidů Metuzalixe, kterého našly podle vousů neboli se zavázanýma očima projít bludištěm z provázků. V další hře hledaly na stromech šifry a vyluštily návod na vrácení paměti. Začínají se vytvářet opida. K obědu byl výborný kuřecí vývar s nudličkami, knedlíky a libové vepřové masíčko na paprice. foto
24.6. Sobotní den jsme a opět začali cvičením, úklidem a pěknými účesy. Kimovy hry procvičily naši paměť. Následovala velká fáborková hra Stopování zvířat Při ní jsme si prošli a poznali krásné okolí Aera Holany.K obědu byla skvělá bramboračka a guláš s těstovinami. foto Po poledním klidu jsme šli řádit do bazénu a pak si zahráli běhací hru Galský kvíz, po kterém následoval souboj galských kmenů. Po dalším bazénu jsme jako správní Galové začali chytat divoká prasata a teď se chystáme střílet na divočáka, abychom si ho mohli upéct na ohni! Budou z něj výborné buřtíky a už se na ně moc těšíme! foto

25.6.  Dnešní zprávu začínáme velkou pochvalou za statečnost a odvahu. Jakmile včera padla tma a svitil měsíc a hvězdy, druháci,čtvrťáci a páťáci prošli velkou noční stezkou odvahy. Dnešni dopolední hra se jmenovala Uhádni jméno boha a bohyně, děti hledaly runy a pomocí nich jména vyluštily. Sluníčko mám přeje, tak se koupeme, sportujeme a užíváme pohody. K obědu je květaková polévka, špenát s bramborovým knedlíkem a uzeným masem. foto 
Po poledním klidu jsme dali za krásného počasí zase koupačku, hráli jsme si v písku a jezdili na šlapadlech a lodičkách. Hřebem dnešního odpoledne byla jedna z nejpopulárnějších her Hospoda a po ní následovalo zase koupání! Teď už dlabeme rajskou, až se nám dělají boule za ušima! foto

26.6. Včerejší večer jsme po večeři hráli na boomwhackery, koukali na pohádku a na závěr na nejmenší čekala cesta odvahy po areálu, kterou si pro ně připravili čtvrťáci. Všichni to zvládli skvěle! foto 
Dneska nás čeká veledůležitý den! Cesta z Galie až do Egypta a setkání s Kleopatrou! Nejdřív jsme si samozřejmě složili mapu, abychom trefili a pak už jsme se vydali na cestu, která vedla po souši i po vodě. Nyní už jsme v Egyptě! Dopoledne jsme zakončili vodními radovánkami! Po poledním klidu se pustíme do stavby paláce pro Kleopatru! foto
Královna Kleopatra nás poctila svoji návštěvou a my jsme se jí klaněli až k zemi… Modely velkolepých staveb a paláců se jí tak líbily, ze ani nevěděla, který si vybrat. Slavnostní odpoledne jsme proložili bazénem a soutěžemi ve vodě. Dnes nás ještě čeká i večerní koupání! foto

27.6. Dnešní dopoledne je plné her. Při hře Stavění chrámů týmy s lehkostí posouvaly velkým balvanem. Dorozumívání mezi kmeny proběhlo se zavázanýma očima jen pomocí zvuků a nebylo to vůbec jednoduché, ale hodně jsme se nasmáli. V další hře jsme sázeli palmový háj pro Kleopatru. Nechyběla ani Kletba mumie. K obědu máme výbornou svíčkovou....se šesti? :-))) foto
Po obědě a poledním klidu jsme vyrazili na výpravu do Holan sbírat podpisy. Galské kmeny potřebují získat nové členy ze zdejší vesnice! Na večeři jsme se vrátili pěkně hladoví, dneska nás čeká smažený sýr a po večeři tombola! foto

28.6. Dopoledne proběhlo opět ve znamení her, např. stopování nepřátelského kmene. Odpoledne proběhlo focení týmů a jejich galských vesnic, které budovali v příběhu celého týdne. Za utržené peníze ze soutěží a her si nakupovali domy, kterými postupně zaplnili své vesnice. Vyhodnotili jsme vítězné týmy, kterými se ale stali úplně všichni, protože za svůj kmen bojovali jako o život a každý si nakonec odnesl cenu. Na úplný závěr je na programu samozřejmě diskotéka, na kterou se všichni cely týden těšili!! Bylo to od začátku až do konce nabité a moc jsme si to užili!! Loučení bude těžké, ale odnášíme si spoustu krásných zážitků a vzpomínek! Těšíme se zase za rok!!! foto