pohar 1 20230524 167660476210. a 11. 5. 2023 se uskutečnily na stadionu Juliska atletické závody, Pohár rozhlasu. Závodů se nejprve zúčastnili chlapci a dívky z 8. a 9. tříd. Nejlépe se dařilo žákům, kteří ve složení Rostislav Fiefielov, Dominik Flégr, Mykhailo Holubka, Samuel Kašpar, Tomáš Kocourek, Tomáš Štěpán a Roman Valkiv dokázali zvítězit ve své kategorii. Družstvo žákyň obsadilo ve stejné kategorii 4. místo. Druhý den závodili žáci a žákyně ze 6. a 7. tříd. I v tomto případě se lépe vedlo chlapcům. Družstvo tvořící Vojtěch Bělohoubek, Petr Bock, David Ježek, Šimon Kubíček, Tobiáš Laňka, Michal Lepšík, Kryštof Prokop a Vojtěch Vengloř obsadilo 3. místo. Velkou pochvalu ale zaslouží i dívky, které nakonec závodily pouze ve složení Kristýna Humpolcová, Tereza Kučerová, Rozárie Swárovská a Natalia Vokatá a dokázaly skvělými výkony vybojovat 4. místo. Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!