V listopadu 2021 bylo uděleno ZŠ Janského ocenění „Společensky odpovědná organizace II. stupně“ a škola zároveň získala mezinárodní certifikát „Committed to Sustainability (2 hvězdy)“. Hlavním garantem je Ministerstvo průmyslu a obchodu společně s Radou kvality České republiky. Škola byla hodnocena Evropskou nadací pro řízení kvality ve čtyřech oblastech udržitelného rozvoje: People (Lidé), Planet (Země), Profit (Užitek), Products (Produkty). Této ceny si naše škola nesmírně váží, protože opětovně dokládá, že nastavené směřování školy je tou správnou cestou pro naše žáky, pedagogy, rodiče a širokou veřejnost Prahy 13. Chtěl bych tímto poděkovat týmu pedagogů, kteří svojí prací a nasazením pomohli toto ocenění získat.

Jan Havlíček, ředitel ZŠ Janského

oceneni