dle rozhodnutí Vlády ČR je od 8. 6. 2020 umožněn návrat žáků výše uvedených ročníků do školy formou konzultací nebo třídnických hodin. Z důvodů dodržení všech hygienických podmínek proběhnou na naší škole pouze dvouhodinové třídnické hodiny ve skupinách  maximálně 15 žáků jednou týdně. Den a čas třídnických hodin bude upřesněn Vaším třídním učitelem. V případě většího počtu zájemců budou třídy rozděleny na dvě skupiny. Aktivity třídnických hodiny budou zaměřeny na organizační činnost k ukončení školního roku (vyklizení skříněk, odevzdání materiálů, práce s třídním kolektivem atp.).

Žádáme Vás o zaslání informace, zda se vaše dítě bude či nebude účastnit těchto třídnických hodin. Tuto informaci předejte Vašemu třídnímu učiteli e-mailem do 1. 6. 2020 do 12 hodin. Vzniklé skupiny budou neměnné.

V případě, že dítě bude školu navštěvovat, vyplňte čestné prohlášení, které žák při příchodu do školy odevzdá vyučujícímu.

Neposílejte potvrzení elektronicky. Potvrzení musí být s datem 8. 6. 2020. Dítě bez čestného prohlášení se nebude moci zúčastnit výuky.

Mgr. Jan Havlíček, ředitel školy