26. a 27.9. 2019 se u nás, jako každý rok, konaly Srdíčkové dny. Žáci 9.ročníku o přestávkách a před vyučováním prodávají různé magnetky, propisky, přívěsky a náramky ostatním žákům a vyučujícím.  Certifikát

Všechny tyto produkty na sobě mají logo a nápis "Život dětem" a také jsou laděny do veselých barev (jako jsou třeba žluté, zelené a oranžové propisky nebo růžové a modré náramky) a do veselých motivů (např. štěňata, delfíni a další oblíbená zvířátka).26. a 27.9. 2019 se u nás, jako každý rok, konaly Srdíčkové dny. Žáci 9.ročníku o přestávkách a před vyučováním prodávají různé magnetky, propisky, přívěsky a náramky ostatním žákům a vyučujícím. Všechny tyto produkty na sobě mají logo a nápis "Život dětem" a také jsou laděny do veselých barev (jako jsou třeba žluté, zelené a oranžové propisky nebo růžové a modré náramky) a do veselých motivů (např. štěňata, delfíni a další oblíbená zvířátka).Všechny vybrané peníze putují k dětem, které bohužel neměly tolik štěstí jako my a pomoc si opravdu zaslouží. Peníze se potom promění v různé pomůcky či léky, které jim usnadní léčbu a pomohou v boji s nemocí.Díky aktivitě kupujících jsme letos poprvé prodali všechny předměty a získali rekordní částku 10 900 Kč.Jsme moc rádi, že žáci, vyučující a celkově i naše škola tento projekt podporuje a umožní  nám pomoci ostatním.

Za žáky 9. ročníku Dominika Horáčková