Sportovní klub velká ohrada pořádá ve spolupráci se ZŠ Janského 2189 ve středu 4. září 2019 od 16:00 na školním hřišti SPORTOVNÍ DEN

Účastníci si mohou vyzkoušet svou dovednost, zručnost i sportovní umění v tradičních i netradičních sportovních a zábavných disciplinách ( pedala, obruče, skoky přes švihadla, hody na koš, kopy na branku, ringo, boccia, kroket, padák, frisbee, panák, skateboardy, házečky, balanční točnu, medvědí tlapky, „bažinky“, posilování s judo pásky, měření rychlosti radarem atd.). Každý účastník, který si vyzkouší všechny atrakce a předloží legitimaci o absolvování, dostane malou odměnu.

V rámci sportovního dne se uskuteční
Přebor Velké Ohrady

v atletickém čtyřboji

Soutěžit budou děti a mládež narozené 2004 a mladší.

Rozvrh

Prezence od 15.30 hodin

Čas                 kategorie                    disciplíny

16:00               předškoláci                 hod tenis.míčkem, sprint 20 m, skok z místa, běh 125 m – půl kola

16:30               žáci 1. stupně              hod kriket.míčkem, sprint 50 m, skok daleký, běh 250 m – 1 kolo

17:00               žáci 2. stupně              hod kriket.míčkem, sprint 50 m, skok daleký, běh 500 m – 2 kola

Výkony závodníků budou v rámci kategorie srovnány pomocí výkonnostních koeficientů podle ročníku narození a podle pohlaví, čímž se odstraní zejména věkové rozdíly a vyhraje skutečně ten nejlepší.

Odměny pro vítěze ve všech kategoriích zajištěny.

V případě většího či menšího počtu přihlášených závodníků v jednotlivých kategoriích bude rozvrh operativně upraven.

Přebor je amatérská veřejně přístupná akce a není určen pro registrované atlety. Výjimky pro zvláštní povolení startu je třeba projednat osobně předem s vedením závodu.

Startovné – pro účastníky je vše zdarma.

Pavel Toušek – ředitel závodu v.r.

SK Velká Ohrada