burza 1 20180513 1513125870Ve čtvrtek 10. května 2018 probíhala po celý den v prostorách šaten naší školy velká akce Burza knih. Velké poděkování patří všem učitelům, rodičům, dětem a přátelům školy, kteří svými knihami doplnili nabízené tituly ze školní knihovny pro prodej a akci propagovali.

Díky všem se shromážděné knihy na burze dostaly do rukou těm, kterým jistě udělaly radost. A navíc se podařilo nashromáždit úžasnou částku 7.822 Kč pro nákup nových knih do naší školní knihovny. Půjde především o chybějící tituly pro projekt Čtení pomáhá, do kterého se již některé třídy naší školy zapojily. Tento skvělý projekt spojuje potěšení ze čtení s radostí z pomoci druhým. Díky knížkám na burze si cestu k nám našla i široká veřejnost a mnoho dětí i dospělých si tak odnášelo své knihy domů. Potěšilo nás, že akce vzbudila tak velký zájem.

Dana Zunová