arodjnice 1 20180427 1755096420Rej čarodějnic a čarodějů se spustil 26. 4. 2018 na ZŠ Janského. Naše škola se opět stala místem, kde se potkali žáci naší školy, budoucí prvňáci a široká veřejnost při tradičním pálení čarodějnic. Celou akci doprovázel bohatý program plný her a soutěží včetně soutěže o nejlepší masku. Dále byla připravena diskotéka, za jejíž hudební zajištění musíme poděkovat Markovi a za předtančení žákům 9. ročníku Jiřímu Jelínkovi a Evelině Krupyak.

Součástí zábavného odpoledne bylo zapálení velké vatry, kdy byla symbolicky spálena čarodějnice a všichni si mohli zpříjemnit večer opečeným špekáčkem. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci celé akce – zájemcům z řad žáků 9. ročníku – zejména Jirkovi Jelínkovi a Ondrovi Zamrzlovi - s tř. učitelkou p. Civínovou, vychovatelkám ŠD, p. uč. Uhlíkové, p. řediteli Havlíčkovi, učitelkám 1. stupně a panu školníkovi.