ms v zs 1 20180419 1261417624Naše škola již dlouhá léta spolupracuje s mateřskými školkami Úsměv, Pohádka a Balónek. I v letošním roce jsme u nás v měsíci březnu a dubnu rádi přivítali předškoláčky z těchto školek a jejich paní učitelky. Ve škole jsme si pro naše menší kamarády připravili přímo pohádkové úkoly, které doprovázely postavičky z Večerníčků.  Těsně před zápisem do školy si tak mohly děti ze školky vyzkoušet, jak je potřeba ve škole pracovat. Pokud potřebovaly s něčím poradit, například se skládáním čepice z papíru, nablízku byli jejich starší kamarádi, kteří jim ochotně pomáhali. Po práci jsme si také vesele zazpívali. Při společném povídání a hodnocení jsme zjistili, že dětem se pracovat ve škole moc líbilo a již se těší, až budou opravdovými školáky.