rzenka 1 20170312 1662033436V úterý 7. března se dveře naší školy otevřely nejprve ráno pro školáky a znovu pak ještě jednou odpoledne pro budoucí prvňáčky, které doprovodili jejich rodiče. Zavítali k nám, aby prožili hodinu  ve „velké“ škole.

Tentokrát se setkali s úkoly a pohádkou O Šípkové Růžence. Vše začalo ve společném kruhu hudební hádankou a děti si zahrály i na spící Růženku. To bylo překvapení, když po chvíli děti otevřely oči a všude byly samé květy! Ty pak společně třídily podle barev a také je počítaly. Za dalšími úkoly se děti dostaly po úspěšném slalomu, lezení tunelem a hodu míčkem až k hradu. A pak přišlo na řadu počítání růžiček, hledání písmenek, skládání obrázků a vyrábění kytiček. Hodina utekla jako voda, byl tu konec té dnešní školy a všichni jsme si za to velké snažení zatleskali. Těšit se děti mohou již na příští setkání v úterý 28. března.

Paní učitelky Dana a Táňa