Skvělého úspěchu dosáhly tuto sobotu naše gymnastky na Pražských přeborech. V kategorii žákyně 1 družstvo ve složení - Amálka Novotná, Mája Froňková a Lea Pospíšilová skončilo neuvěřitelně těsným rozdílem 0,02 bodu za Avií Čakovice na druhém místě.   Výsledky      Video

Družstvo B ve složení- Žanetka Šoltysová, Alička Kučerová, Barborka Johanisová a Mia Hobstová pak na místě 6. z celkového počtu 9 družstev. Škoda onemocnění Domči Olivové ,s její pomocí by nejspíš družstvo A zvítězilo.V závodě jednotlivkyň pak byla Amálka první, Mája, 9, Lea 11, Žanetka 14, Alča 27, Barča 29.,a Mia 32 z cekového počtu 43 dětí.

V kategorii žákyně 2 s téměř 12 bodovým rozdílem zvítězilo naše družstvo ve složení - Danielka Doležalová, Kačka Mrázová, Lála Linková a Julča Johanisová.V jednotlivkyních jsme pak obsadili celý stupínek ve složen í- Danda 1., Kačka 2., Lála 3. a Julča byla 7.

V kategorii žákyň 3 skončila na krásném 5. místě Kristýnka Froňková a v kategorii žákyň 4 opět zvítězila naše Míša Farabauerová. Holky čeká 8. května další závod, tak snad ještě malé chybičky dopilujeme a ani tady neuděláme škole ostudu. Všem našim závodnicím děkuji za skvělý přístup nejen v trénincích, ale i k závodu a přeji hodně sil do dalších gymnastických bojů. Poděkování pak i všem trenérkám, které se na přípravě podílely.

Andrea Kudličková

prazsky prebor