Ve středu jsem se vydala s dětmi 4.B na výlet Prahou. Tentokrát jsme nenavštívili úplný střed města- Staroměstské náměstí, ale zvolili jsme volnější a pohodovější variantu, kde nebude v době předvánočního shonu tolik lidí.

A udělali jsme moc dobře. V klidu a pohodě jsme dorazili na Náměstí míru, kde byl krásně ozdobený vánoční stromeček před Chrámem svaté Ludmily a  několik stánků nejen s občerstvením, ale i drobnými vánočními předměty a ozdůbkami. Někteří se posilnili tradičním trdelníkem, někdo zase koupil malý dárek pro své blízké. Svačinu jsme si dali na Andělu v KFC , pak prohlédli stánky a  vydali se zpátky do školy. Dopoledne uteklo jako voda a čas Štědrého dne se neúprosně blíží…….Zítra nás čeká závěrečná třídní besídka. S dárečky a pohoštěním, které připravili rodiče. Nezbývá, než popřát všem krásné vánoční svátky a hlavně pohodový a spokojený život v roce 2017.

Andrea Kudličková a děti 4.B