• V týdnu po pololetním vysvědčení dostanete dva formuláře přihlášek na střední školy a zápisový lístek.
  • V žádném případně škola nebude potvrzovat jiné tiskopisy přihlášek než ty, které dostanete od nás!
  • Obě přihlášky vyplňte úplně stejně, na prvním místě se uvádí adresa a kód střední školy, kterou preferujete.
  • Nezapomeňte přihlášku nechat podepsat rodičům, bez podpisu zákonného zástupce vám ji nemohu potvrdit.
  • Pokud to střední škola vyžaduje, nechte si přihlášku potvrdit od lékaře.
  • Vyplněné přihlášky mi nejpozději do středy 20. února doneste, já vám je orazítkuji a nechám podepsat panem ředitelem.
  • Potvrzené přihlášky musíte doručit na vybrané střední školy nejpozději 1. března.
  • Doporučuji přihlášky na školy neposílat poštou, ale donést osobně.
  • Přihlášky mi noste ráno před 8:00, pokud budete cokoli potřebovat, zastavte se, případně volejte.
  • Ve chvíli, kdy se dozvíte, že vás přijali na střední školu, vyplníte zápisový lístek a na danou školu ho odevzdáte. Tím potvrdíte vedení střední školy, že k nim od září nastoupíte.
  • Dodržte termíny a neřešte všechno na poslední chvíli!!!

Tel. 602 342 304

Pevné nervy a držím palce.

Mgr. Monika Linhartová, výchovný poradce.