cvieni 1 20180926 1377325843Dne 25.9.2018 si žáci 9. tříd naší školy měli možnost zacvičit si s olympioniky v novém fitparku na Velké Ohradě. Dětem se věnoval Mistr světa v aerobiku, fitness trenér David Huf a Martin Doktor - český rychlostní kanoista, dvojnásobný olympijský vítěz z roku 1996 z her v Atlantě, od července 2017 člen Rady České televize a nechyběli ani členové týmu Sazka olympijského víceboje, se kterými naše škola dlouhodobě spolupracuje při pořádání školního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů a hlavně při zapisování výsledků z osobních karet žáků. Ve fitparku všichni vyzkoušeli jednoduché posilovací stroje, provozovali tzv. Workout čili cvičení, při kterém člověk využívá jen váhu vlastního těla.. Milé bylo i připravené občerstvení pro žáky naší školy.

PaedDr. Jana Civínová, učitelka TV
Foto: Bc. Alice Uhlíková učitelka TV