stop 1 20180814 1311069898Krásný prázdninový čas všem žákům, učitelům a příznivcům ZŠ Janského. Prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny a pomalu se začínají chýlit ke konci. Zatímco si všichni užívají zaslouženého odpočinku a nabírají sílu na nový školní rok na ZŠ Janského se nezahálí a pečlivě se připravuje další úspěšný rok. Jednou z novinek bude jistě nově zrekonstruovaná počítačová učebna, která je vybavena nově vybavena výkonnými PC stanicemi. Učebna bude sloužit žákům nejen při výuce IKT, ale také při přípravě projektů, prezentací, jazykovém vzdělávání nebo k jejich odpočinku.

Další novinkou je uvedení znovu otevření zrekonstruovaného školního klubíku, kde se podařilo v rámci projektu PRIMAS získat nové vybavení v podobě tabletů, interaktivní tabule a elektronických stavebnic. Zde budou moci žáci aktivně trávit volné chvilky mezi dopoledním a odpoledním vyučování a dále rozšiřovat své obzory. Na závěr si můžete prohlédnout naše úspěchy a aktivity v loňském roce, jak je zachytil časopis STOP. Těším se na všechny v novém školním roce.

Mgr. Jan Havlíček