Vážení rodiče!
Po dlouhých přípravách se nám letos konečně podařilo dosáhnout schválení návrhu na výstavbu hřiště pro naše děti. Chtěli bychom vás proto touto cestou poprosit o pomoc, bez které bychom nezvládli tento projekt uskutečnit. Zatím jsme ve fázi shromažďování finančních prostředků na nákup materiálu, barev a všeho dalšího potřebného pro zahájení výstavby, kterou chceme zrealizovat koncem letošního května vlastními silami. Pokud se chcete přidat, přispějte prosím.

číslo účtu: 2000 877 389/0800
VS 37 80 325
poznámka - příjmení + třída dítěte

Rodiče, kteří budou chtít zažádat o odečet z daní v roce 2018, uvedou do mailu své nacionale, paní ekonomka připraví darovací smlouvy.
Po nashromáždění dostatečných finančních prostředků zveřejníme termín realizace a uvítáme všechny rodiče, kteří si udělají čas a přidají se k nám.
Předem děkujeme za jakýkoli druh pomoci ,
děti a pedagogický sbor ZŠ Janského.