ertoviny 1 20171205 1438975183V úterý 5. prosince přišly děti z 1. A, 1. B a 2. B v přestrojení za malé čertíky a čertice. Ráno jsme se všichni sešli ve třídě 1. B, kde jsme si společně přečetli dopis od samotného Lucifera, ze kterého jsme se dozvěděli, co nás celé dopoledne čeká. Potom se všichni čerti a čertice rozdělili do skupin, kde společně odpovídali na kvízové otázky. Pak se museli naučit čertovskou básničku a dokreslit čerta.

Nakonec jsme se všichni vydali společně do tělocvičny, kde na malé čertíky a čertice čekalo vyhodnocení kvízu a museli přednést básničku, kterou se ve skupině naučili. Za odměnu je pak čekaly různé čertovské hry. A poslední hodinu nás navštívil Mikuláš s andílky a čerty a všechny děti obdaroval malou sladkostí. Společně jsme si určitě dnešní čertovské dopoledne náramně užili.

Paní učitelky Monika H., Dana, Táňa