edison 35 20171009 1172941636V pátek byl na naší škole završen mezinárodní projekt EDISON v rámci Global Village. Žáci naší školy připravili důstojné rozloučení se stážisty. Všichni dostali drobné dárečky, které děti vyráběly během celého týdne. Zároveň děti seznámily naše stážisty s českou kulturou v rámci vlastní české vesnice.

Velké poděkování patří paní učitelce Mgr. Aleně Buljatové za její obrovské nasazení a zdárné uskutečnění celého projektu, stejně velké díky patří i ostatním učitelům, kteří se zapojili do příprav a realizací dílčích částí projektu. Při poděkování nesmíme opomenout také rodiče, kteří škole pomohli s ubytováním stážistů.

Naši žáci si díky tomuto projektu nejen užili zajímavý školní týden, ale hlavně rozvíjeli své jazykové a komunikační dovednosti.