Získejte příspěvek až 500 Kč na školní sportovní aktivitu

PODMÍNKY ÚČASTI V PROJEKTU PRO KLIENTY VZP

Přihlásit dítě do kroužku přes program Sporttongo - zde.

Věnuje prosím zvýšenou pozornost při vyplňování údajů, některé kroky nejsou vratné. Následně po přihlášení (přijde Vám na email aktivační odkaz) vyberete požadovaný kroužek. Pozor při registraci v poli místo kde sportuji, nevypisujete konkrétní místo, ale musíte vybrat z rozbalovacího seznamu (zadejte písmenko "p" a objeví se Vám seznam, kde vyberete "Praha 5"). Systém Vám nabídne jen vybrané kroužky, ty které spadají pod Asociaci školních sportovních klubů. Pak už to paní Civínová jen formálně schválí a vytiskne Vám peněžní poukaz. Tento poukaz s potvrzením o zaplacení donesete na kteroukoli pobočku VZP (nejbližší je u metra Anděl - Na Bělidle 198/21).  Pak Vám již do měsíce přijde na účet příspěvek 500 Kč.

• Ukončení projektu 30. 11. 2016 nebo po vyčerpání finančního limitu projektu pro prvních 40 000 pojištěnců.
  • Speciální projekt se týká podpory prevence kardiovaskulárních onemocnění prostřednictvím příspěvku na školní sportovní/pohybové aktivity, které jsou realizovány Asociací školních sportovních klubů.
  • VZP ČR poskytne finanční příspěvek na sportovní aktivitu v maximální výši 500 Kč zákonnému zástupci pojištěnce, který v době platnosti programu, nejpozději do 30. 11. 2016 předloží na kterémkoliv klientském pracovišti VZP ČR:
    1. vyplněný voucher s unikátním kódem potvrzujícím účast ve školním sportovním kroužku/klubu
    2. doklad o zaplacení příspěvku na tuto sportovní aktivitu.
  • Předvyplněný voucher obdrží pojištěnec (zákonný zástupce pojištěnce) po zaplacení poplatku (kurzovného) za kroužek na škole (brännball, míčové hry, badminton,OVOV, atletika a lyže - Postalm) nabízený v projektu Sportongo  od vedoucího školního sportovního klubu sdruženého v Asociaci školních sportovních klubů (PaedDr Civínové). Do voucheru musí být zaznamenán unikátní kód, který získá vedoucí školního sportovního klubu prostřednictvím Asociace školních sportovních klubů.