andersen 1 20160408 1794012511Dnes jsme společně s dětmi z prvních tříd a s jejich staršími kamarády ze IV.A zažili ve škole úžasné dobrodružství. Přišel nás navštívit pan Andersen a s jeho pomocí jsme se přesunuli do pohádky.

Děti nás znovu přesvědčily o tom, kolik už toho zvládnou a jakou ohromnou fantazii mají. Společně jsme si zahráli na Večerníčka, seznámili se s nejrůznějšími pohádkovými postavami, navštívili v lese loupežníky a vzali jim jejich zlatý poklad, dozvěděli se, jak to bylo doopravdy s Červenou Karkulkou. Hráli jsme divadlo, luštili křížovky, zpívali a malovali, četli pohádky na dobrou noc. Zlatým hřebem večera bylo samozřejmě společné přespání ve škole. Moc jsme si to užili, a protože děti byly úžasné, určitě si to zase brzy zopakujeme.
Paní učitelky Monika, Renča, Andrea a Hanka.