recitace 1 20160212 1538643810V úterý 9.2. se sešli vítězové třídních kol z prvního stupně, aby ukázali, jak mají rádi básničky a umí je krásně a se zaujetím přednášet. V kategorii 2. a 3. tříd se sešlo hned 11 recitátorů. Všichni byli skvělí a výběr dvou postupujících byl pro porotu velmi těžký.

Nakonec se porota rozhodla do obvodního kola vyslat Lukáška Kříže a Kubíka Hanslíka. V kategorii 4.a 5. tříd bylo dětí dokonce 12. I tady byly síly dost vyrovnané, přesto díky zcela přesvědčivému výkonu se postupujícími v této kategorii stali Honzík Bartošek a Marcus Czakon. Honzík Bartošek navíc získal zaslouženě i cenu diváků. Všem dětem moc za jejich krásné básničky děkujeme a ke skvělému výkonu gratulujeme. Poděkování pak patří samozřejmě nejen porotě, učitelům, kteří děti připravovali ale hlavně i paní Bartoškové, Sotonové, Křížové a panu Misíkovi, že si udělali čas a přišli děti povzbudit. Bylo to moc fajn. Všem postupujícím držíme palce do obvodního kola.

Andrea Kudličková