draek 1 20151006 1327341066Další, tentokrát již 8. ročník závodu ve sportovní gymnastice dívek a chlapců je za námi. Byl to opravdový gymnastický maraton, kterého se zúčastnilo celkem 174 dětí z 21 oddílů z celé republiky. Asi nejdál to měla děvčata z Vítkovic, která si odvezla pohár za prvenství v družstvech i medailová umístění v jednotlivkyních.         Video  Video TV13

Ani naše holky neudělaly ostudu. Na medailové pozice to sice nestačilo, nicméně předvedly moc pěkné výkony a zaslouží velkou pochvalu za snahu.Nejvíce se tentokrát dařilo Amálce Novotné a Anetce Kvasničkové- 6. místo, Juče Johanisové- 9. místo, Lee Pospíšilové, Mie Hobstové, Laurince/ která cvičí teprve od září a je naší novou malou hvězdičkou/  Tínce, Aličce a Aničce. Podívat a povzbudit naše malé gymnastky přijela i Kája Jelínková, která v našem oddíle vyrostla a nyní trénuje ve středisku vrcholového sportu v Brně. I ona v rámci exibice ukázala, co se dá v 8 letech již všechno zacvičit.Závod byl prima, děti si odvezly poháry, medaile a létající draky. A tak nezbývá než poděkovat všem organizátorům, vedení školy, pražskému gymnastickému svazu a Městské části Prahy 13 za podporu a pomoc.Budeme se těšit v příštím roce na další krásné výkony všech dětí.

Andrea Kudličková