Kroužek sportovní gymnastiky.

gymnastika 4 20141116 1346341186

Pro děti školního věku nabízím kroužek sportovní gymnastiky, kde se děti seznámí hlavně s cvičením na nářadí- kladinou, hrazdou, přeskokem a prostnými.. Během roční průpravy by se měly naučit správně kotoul  vpřed a vzad, přemet stranou / hvězda/, roznožku a skrčku přes bednu, výmyk na hrazdě.      Foto Video  Video 2

Sportovní gymnastika je skvělým základem pro všechny ostatní sporty, je však třeba však  říct, že čím později se začíná, tím těžší je se základní akrobatické prvky naučit.

Každopádně sportovní gymnastika je sport, který všestranně rozvíjí všechny svalové skupiny, svalový aparát není jednostranně přetěžovaný a dítě získává  rychlost, obratnost,rozvíjí sílu.

Tréninky nejsou jednostranné.Gymnastika nabízí spoustu možností.Dětem se věnují kvalifikovaní trenéři 2. A 3. Třídy a bývalé gymnastky jako asistentky trenérů.

Gymnastika je vhodná pro děti od 1.- 3 třídy- potom se již děti, které s gymnastikou začínají těžko přizpůsobují dovednostem mladších vrstevníků.

Každoročně je možné účastnit se závodů, pořádáme veřejné hodiny pro rodiče,vánoční akademii na které mají možnost vystoupit všechny děti.

Gymnastika pro školní děti bude v pondělí od 17.-18 hodin a ve středu od 17.30-18.30 hodin

Podrobnější informace u tř. učitelky 3. A- Andrey Kudličkové