Aktuality

bal 1 20190216 1722561324Ve středu 6. února jsme předškoláčky z okolních mateřských školek, naše prvňáčky a druháky pozvali v odpoledních hodinách do tělocvičny na Námořnický bál. Sešlo se zde na třicet malých námořníků, pirátů a pruhovaných kostýmků. V síti mezi rybami děti objevily láhev, která skrývala vzkaz od trosečníka i záhadnou nedokončenou větu. Za doprovodu námořnických písniček děti prošly různými zkouškami, cvičily, šplhaly, tancovaly, v týmech lovily rybičky, utíkaly před žraloky, smetákem uklízely palubu, vyráběly si kukátko a také společně vyluštily tajenku. Ta prozradila to záhadné nedokončené slovo POKLAD!!! Byl ukrytý v truhlici a skrýval sladkou odměnu pro všechny prima děti, které se s námi toto únorové odpoledne nalodily.

Kapitánky Dana, Táňa a Barča