Aktuality

vylet 1 20180612 1924028550Nadešel den, kdy jsme zúročili trénink z bruslení na ledu i na in line bruslích a vyrazili na trasu jen pro pravé sportovce a odvážlivce. Naše dobrodružství začalo v Bráníku v Areálu Vltavanů, kde jsme si zařádili na atrakcích, mezi které patřily i lanové překážky pro opravdu ty nejodvážnější.

Po posilnění zmrzlinou jsme se přezuli do bruslí a společně vyjeli na dráhu, která vedla po břehu Vltavy až k nádraží Modřany. Vyvrcholením výletu a zároveň odměnou bylo pro všechny přeplavení přívozem na druhý břeh do Lahoviček.
Všechny děti jízdu zvládly, některé s lehkostí, jiné se zaťatými zuby, ale právě ti méně zdatní bruslaři nám dokázali, že naše děti se překážek nebojí a dokážou se s nimi poprat.
Gratulujeme a těšíme se na další společná dobrodružství.

Paní učitelky Monika a Renča.