Republikové finále OVOV 2014

4. – 7. 9. 2014 se na stadionech Dukly Praha Julisce a Kotlářce konalo již 4. Republikové finále OVOV (Odznaku všestrannosti olympijských vítězů).Po úspěšné kvalifikaci naši základní školu  Janského 2189  reprezentovala opět Viki Macháčková ze 6.A. Ve své věkové kategorii dívek ročníku narození 2002 obhájila úžasné třetí místo z loňského Republikového finále na Strahově.

Cenu jí předávaly skutečné olympijské legendy. Věra Čáslavská, Robert Změlík, Roman Šebrle a Šárka Kašpárková. Viky je důkazem, že píle, pracovitost, nadšení a láska ke sportu přináší chvíle radosti i zasloužené hrdosti pro sportovce samotného, ale i jeho okolí.

Ostatní žáci i učitelé ze školy měli příležitost fandit a zažít tak krásnou atmosféru i opravdovou autogramiádu slavných osobností olympijského sportu.

Viktorce srdečně gratulujeme

PaedDr. Jana Civínová, učitelka TV