Letošní – již osmý – vánoční jarmark na ZŠ Janského je už za námi, ale pěkný pocit z příjemně prožité akce zůstává. Děti se těšily na prodej svých výrobků na stáncích, rodiče také na bohaté občerstvení v jídelně. V 18h jsme se sešli ve vyzdobené tělocvičně, abychom si poslechli vystoupení členů České filharmonie – Mgr. Jany Kubánkové a Mgr. Jiřího Posledního. Rodiče si také mohli prohlédnout fotografie z akce, kterou uspořádala nadace Můj nový život pro onkologicky nemocné děti z výtěžku loňského jarmarku, který činil 50 805 Kč. Osobně přišel poděkovat i pan primář MUDr. Vladimír Komrska, CSc. a MUDr. Lucie Cingrošová. Novinkou letošního programu byla tombola, do které cenami přispěli učitelé a vychovatelé školy. Na závěr jsme si společně zazpívali koledy.

Letošní výtěžek 47 036 Kč poputuje stejně jako minulý rok na konto nadace v projektu Můj nový život. Poděkování patří učitelům, dětem, rodičům a dalším sponzorům, bez kterých by se tuto akci nepodařilo zorganizovat v takovém rozsahu. Všem přejeme příjemné prožití Vánoc a těšíme se na příští rok.

Zapsala Marcela Kolářová

Sponzoři letošního jarmarku