besidka 1 20151211 1476070105Ve čtvrtek 10.12. se v kinosále naší školy sešly děti 4. A aby popřály svým rodičům a nejbližším krásné vánoční svátky. Připravili jsme si tentokrát pásmo koled a vyprávění o adventu a starých vánočních zvycích.       Video

Nezapomněli jseme zapálit ani čtyři svíčky na adventním věnci a podařilo se téměř nemožné- nepodpálit školu- díky Honzíkovi Kantorovi. Byl skvělý. Stejně jako všichni ostatní, když museli na poslední chvíli zastoupit i své nepřítomné kamarády. Poradili si s tím ale na jedničku s hvězdičkou. Bez mikrofonu, cd i jiné aparatury dokázali i v počtu pouhých 12 dětí, že umí nejen zpívat, ale i docela pěkně vyprávět. Všem patří velká pochvala a já jsem moc ráda, že takové šikulky ve třídě mám. Všem rodičům děkuji za připravené kostýmky, a jejich podporu a přeji všem hodně zdraví a štěstí do Nového roku. Máte skvělé děti, tak ať Vám v tom dalším roce dělají jen a jen radost.

Andrea Kudličková