Dne 11.10. 2015 se  zájemci o sportovní vyžití o víkendech setkali v tělocvičně ZŠ Janského 2189. Oddíl basketbalu SK Velká Ohrada ve spolupráci se ŠSK při ZŠ Janského navíc připravil výtečnou podívanou.             Video

Přítomní žáci i jejich rodiče si sportování mohli  obohatit o opravdové fandění při přátelském utkání v basketbalu. Děti, které navštěvují kroužek basketbalu nebo tréninky SKVO mohly poměřit své síly se sportovci, kteří trénují 3x v týdnu. Výsledek dopadl dle předpokladů – výhra pro naše borce je teprve v očekávání, ale videozáznam ze zápasu určitě poslouží k podrobnému rozboru. Velké poděkování patří Honzovi za sestříhané video. V druhé tělocvičně probíhalo sportování dle vlastního výběru, velký zájem byl i o stolní tenis.

Jana Civínová