Stránky třídy 7.A

Kalendář událostí

Agličtina cvičení

Vážení rodiče,

ke konci školního roku mám pro Vás několik zpráv!
1) Pondělní třídní schůzku týkající se ŠVP jsme s kolegyní po zralé úvaze zrušily a rozhodly se Vám informace poslat e-mailem a v tištěné podobě po Vašich dětech. Věříme, že si letní odpoledne užijete lépe a radostněji než s námi ve škole!
2) V příloze posílám info o ŠVP. Bude se konat hned z kraje září, 11.-15. (pondělí-pátek). Pojedou společně osmé třídy, problémové žáky necháme rovnou doma a kdo bude dělat problémy tam, odešleme ho domů. Akce v šesté třídě proběhla v klidu a pohodě, věřím, že tomu tak bude i ve třídě osmé.
Vás prosím hlavně o spolupráci co se týká placení  :-) Celková částka (co zahrnuje - viz příloha) bude cca 3700,- (záleží na konečném počtu dětí). Prosila bych Vás zatím o zálohu 2000,-, nejlépe do konce šk. roku. Vím, že je to dost narychlo, kdo by měl problém zálohu zaplatit, ať mne prosím kontaktuje, domluvíme se.

3) Ještě z jiného soudku: V říjnu proběhne ve škole opět projekt Edison (2.-8.10.). Prosím, kdo byste mohl a chtěl ubytovat stážisty, dejte mi vědět, nejlépe závazným písemným sdělením s počtem míst, které můžete maximálně poskytnout.

4) Konečně jsem zase aktualizovala třídní stránky! Mohu slíbit, že se budu snažit v příštím školním roce polepšit a aktualizovat je častěji, protože vím, že slibem nezarmoutím... :-)

Předem děkuji za spolupráci,
s přáním pěkného dne,

Plánované akce:

Pátek 23.6. - přežijeme ve škole :-)

Pondělí 26.6. - brusle a koloběžky u centra Galerie Butovice, zmrzlina, návrat okolo 12.30 na oběd do školy

Pozor! Avizovaná třídní schůzka týkající se školy v přírodě se ruší!!! Děti dostanou info v papírové podobě a rodiče mailem!

Úterý 27.6. - Turnaj v branballu, konec 12.30,

13.00 nácvik Cupsongu ve třídě!!!

Středa 28.6. - úklid třídy, skříněk, odevzdávání klíčků od šatních skříněk, třídnické práce, konec ve 12.40

Čtvrtek 29.6. - třídnické práce, účast na šerpování deváťáků od 10.30, vystoupení s Cupsongem,konec ve 12.40

Pátek 30.6. - předávání vysvědčení, 1 vyuč. hodina

Letní prázdniny končí v neděli 3.9.

Začátek nového školního roku v pondělí 4.září 2017.

Přeji všem krásné zasloužené letní volno a v září na viděnou!

Výsledek obrázku pro léto kreslené

Alena Buljatová

Výsledek obrázku pro this teacher survived the 2016

Proběhlé akce:

20.6. - výlet po Praze

19.6. Toboga

12.6. Jump Arena

2.6. Legoland

24.4.-29.4. Anglie

23.3. Třídní schůzky

27.2. Exkurze na letišti Václava Havla

16.2. Jumppark