zvoneek 1 20170403 1508302150Dnes, 3.4. 2017, proběhlo v kinosále školní kolo pěvecké soutěže "Butovický zvoneček". Členky poroty se shodly, že úroveň letošního ročníku byla opravdu vysoká, přestože všichni žáci museli zpívat acapella, tedy bez hudebního doprovodu.

Číst dále

Gratulujeme k velkému úspěchu našim recitátorům Vašku Adamovi a Kristýně Polivkové.

Číst dále

Třída 5.B ještě jednou děkuje všem, kteří přispěli do sbírky psího a kočičího jídla pro zvířecí útulky. Poděkování a potvrzení o předání přikládáme.

Číst dále

Během Srdíčkových dnů naše škola prodejem magnetek, náramků a reflexních srdíček získala 12 260 Kč na pomoc nemocným dětem. Velmi děkujeme všem, kteří si zakoupili upomínkové předměty, a tak přispěli na dobrou věc.  Poděkování

V pondělí 27. 6. se v kinosále naší školy sešli žáci 1.A., 1.B.,3.A., 4.A a 5. třídy, aby převzali z rukou ředitele školy ocenění za své roční sportování v rámci OVOV.

Číst dále

mr 1 20160622 1327448191Hned 7 děvčat z kroužku gymnastiky se kvalifikovalo na otevřené mistrovství české republiky v Hulíně. V kategorii nejmladších žákyň vybojovala Mája Frońková krásné 10. místo, Laurinka Hildebrandt skončila 14. V kategorii 8 letých děvčátek pak Amálka Novotná skončila 5. a Lea Pospíšilová 16.          Video

Číst dále

Naše družstvo gymnastek ve složení Lála Linková, Danda Doležalová a Domča Olivová si poprvé vyzkoušelo závod v triích na trampolíně a akrobacii. Závod se skvěle vydařil a naše dětčata zcela jasně zvítězila. Moc blahopřejeme.

V neděi 15.5. se konalo mistrovství české republiky ve sportovní gymnastice ČASPV. v Doubí u Třeboně. V kategorii žákyń 4 naprosto s přehledem zvítězila naše Míša Farabauerová a získala svůj první titul.

Číst dále

Skvělého úspěchu dosáhly tuto sobotu naše gymnastky na Pražských přeborech. V kategorii žákyně 1 družstvo ve složení - Amálka Novotná, Mája Froňková a Lea Pospíšilová skončilo neuvěřitelně těsným rozdílem 0,02 bodu za Avií Čakovice na druhém místě.   Výsledky      Video

Číst dále

Skvělého úspěchu dosáhla naše Anička Bartošková na pěvecké soutěži,, Butovický zvoneček“ když ve své kategorii šestých tříd skončila na krásném druhém místě.

Číst dále

Družstvo mladších žákyň ve složení- Mája Froňková, Laurinka Hildebrandt, Zuzka Pekarčiková a Verunka Soukupová po velmi pěkném výkonu vybojovalo na Přeborech Prahy krásné třetí místo.

Číst dále

Naši chlapci ze 4. a 3. tříd se zúčastnili velmi náročného turnaje . I když  hráli proti starším dětem a  díky velké nemocnosti bylo v týmu 5 místo 10 hráčů, vedli si úžasně.

Číst dále

Tereza Beznosková vyhrála obvodní kolo olympiády Předveď, co umíš na PC v kategorii grafika II. stupeň! Díky svému talentu a znalostem obstála v tradičně velmi silné konkurenci. Tereze gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů při studiu na střední škole s grafickým zaměřením!

Číst dále

Gymnastických závodu v Bělé pod Bezdězem se letos zúčastnilo hned 15 našich závodnic. Nejvíce se dařilo Míše Farabauerové, která zvítězila.   Výsledky

Číst dále

Dne 15.3. se konalo obvodní kolo recitační soutěže v DDM Prahy 5. Naši školu reprezentoval v 2. kategorii Honzík Bartošek, kterého na soutěž připravovala jeho třídní učitelka Mgr. Táňa Kubánková.

Číst dále

Dne 15.3. 2016 se Veronice v obvodním kole recitační přehlídky úžasně zadařilo,  Ocenění   Pamětní list