Kroužek se zaměřením na všestranný pohybový rozvoj dítěte s prvky a základy sportovní gymnastiky, je určen všem šikovným holčičkám ve věku od 4-7 let. Tréninky budou každé pondělí od 17 hodin- 18.30 hod. pod vedením kvalifikovaných trenérů a asistentek z řad našich úspěšných závodnic.První trénink bude v pondělí 11.9.2017. Během prvního pololetí se děti seznámí se základními gymnastickými prvky a cvičením na nářadí, posílí základní svalové skupiny a budou rozvíjet svou obratnost.
Pro děti chystáme mikulášskou nadílku ,vánoční besídku, a pololetní oddílové závody za přítomnosti rodičů.
Ve druhém pololetí se budou moci šikovnější děti již zúčastnit i lehčích pražských závodů.
Cena kurzu je 2500 Kč za pololetí.
V případě potřeby kontaktujte hlavní trenérku -Andrea Kudličkovou- tel.773963651