muzikal 1 20171101 1350662712Sobotní večer 21. října patřil muzikálu. Pod vedením paní učitelky Olšovské, Hauerlandové a Lenhartové jsme se vypravili do Kongresového centra na muzikál " Ať žijí duchové ". Představení plné písniček Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka bylo veselé, hravé a zábavné. Kdo čekal kopii stejnojmenného filmu, mohl být lehce zklamaný.

Neboť děj je zasazený do současnosti, kdy studenti DAMU se svým profesorem přijíždí do obce Brtníky, aby zde s místními ochotníky secvičili hru " Ať žijí duchové ". Dva děje se zde spojují v jeden a vytvoří krásnou a originální podívanou. Vtip, známé písničky a dobré herecké obsazení toho byly zárukou. Domů jsme odcházeli spokojení s pocitem příjemně prožitého večera.

Za děti a rodiče Jaroslava Drábková a Petra Čermáková