stuzkovani 1 20171013 1262261513

Velkou tradicí ZŠ Janského je stužkování žáčků 1. ročníků, kterým je oficiálně přijímáme do našich školních lavic. Naši nejstarší žáci, kteří prvňáčky stužkovali, tak nad nimi přijímají symbolický patronát a budou je provázet po celý rok na různých akcích.  Video

Celý ceremoniál zahájila přípravná třída pod vedením paní učitelky Brdlíkové a přivítala rodiče milou písničkou. Ani stužkování prvňáčci se nenechali zahanbit a připravili si pro své rodiče pod vedením paní učitelky Horáčkové a Zunové pásmo tanců a zpěvů v duchu indiánského léta. Děti z 8. A přidali své vystoupení s názvem CupSong, které nacvičili s paní učitelkou Buljatovou. Následné slavnostní stužkování už jen umocnilo slavnostní ráz celé akce.