V týdnu 18.-22.9.2017 proběhla na naší škole již tradiční akce „Srdíčkové dny“. Jsem ráda, že touto cestou mohu poděkovat žákyním 9. třídy, které se úkolu prodeje upomínkových předmětů ujaly. Poděkování nadace život dětem.

Nikola Nogolová, Nikoleta Vlková s Dominika Benešová Julie Koval prodávaly od pondělí 18.9 do pátku 22.9. magnetky a přívěsky se žetonem do nákupního vozíku. Sbírka byla určená pro nemocné děti v celé ČR. Každý den dívky stály před vyučováním od 7:40 do 8:00 u vrátnice školy, aby si rodiče pro své děti mohli zakoupit nabízené předměty. Každou přestávku chodily na první i druhý stupeň a poslední den navštívily třídy a nabízely neprodané předměty. Vydělané peníze a zbylé magnetky s přívěsky v pátek odevzdaly paní zástupkyni školy, která se již postarala o předání finanční hotovosti organizátorům sbírky.

PaedDr. Jana Civínová