Prokopská liga v miniházené na ZŠ Janského

Naše škola uspořádala v měsíci lednu další kolo turnaje v miniházené, který byl tentokrát určen pro žáky prvních až třetích tříd. Našimi soupeři byly již tradičně děti ze ZŠ Kuncova a z FZŠ Brdičkova. S velkou chutí a zaujetím bojovaly mezi sebou v zápasech, které přišli soudcovat ligoví hráči. Tímto děkujeme Českému svazu házené za podporu našeho turnaje i za pěkné ceny nejen pro vítěze. Ani tentokrát naši malí házenkáři z Janského nezklamali. Moc gratulujeme týmu třeťáčků ve složení Nicolas, Honza, Alfréd, Alex a Martina za zasloužené vítězství. Všichni se těšíme na další turnajová setkání.

Kubánková Táňa, Zunová Dana

zpět

Upozorňujeme, že tento web vyžaduje cookies, aby správně fungoval, ale neuchovávají se žádné konkrétní informace o vás osobně. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím cookies.