Prokopská liga v miniházené na ZŠ Janského

Naše škola uspořádala v měsíci lednu další kolo turnaje v miniházené, který byl tentokrát určen pro žáky prvních až třetích tříd. Našimi soupeři byly již tradičně děti ze ZŠ Kuncova a z FZŠ Brdičkova. S velkou chutí a zaujetím bojovaly mezi sebou v zápasech, které přišli soudcovat ligoví hráči. Tímto děkujeme Českému svazu házené za podporu našeho turnaje i za pěkné ceny nejen pro vítěze. Ani tentokrát naši malí házenkáři z Janského nezklamali. Moc gratulujeme týmu třeťáčků ve složení Nicolas, Honza, Alfréd, Alex a Martina za zasloužené vítězství. Všichni se těšíme na další turnajová setkání.

Kubánková Táňa, Zunová Dana