V rámci plnění odznaku OVOV ( Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů ) proběhl na naší škole ve čtvrtek 28. 4. sportovní den. Děti si vyzkoušely různé disciplíny, jako je běh na 1 000 metrů, sprint na 60 metrů, skok do dálky, trojskok, kliky, lehy sedy, hod basketbalovým a kriketovým míčem, postoj čápa.

V těchto soutěžích ukázaly svoji rychlost, obratnost, sílu i soustředění. Velkou výhodou bylo, že v týmech se o mladší žáky starali ti starší, kteří jim pomáhali s vysvětlením pravidel disciplín, povzbuzovali je a dohlíželi na to, aby na jednotlivých stanovištích nic nezapomněli. My dospěláci jsme se tak mohli plně věnovat měření, počítání a zapisování výsledků. Jediným minusem celé akce bylo velmi chladné počasí.

Do příštího roku nám nezbývá než si přát tak skvělou atmosféru jako letos, stejné i lepší výkony a hlavně příznivější počasí!

Karla Krištofová