Ve středu 20. dubna vyrazili naši deváťáci na návštěvu zasedání Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Potkali známe tváře, například p. premiéra Sobotku, p. ministry Babiše, Bělobrádka, Zaorálka, p. poslance Kalouska, Schwarzenberga, Stanjuru, Okamuru a mnoho dalších.

Na vlastní oči viděli pracovní nasazení našich zákonodárců a slyšeli jejich verbální projevy. Pro mnohé žáky byl překvapující reprezentační interiér PS, jeho skutečná velikost, ochranné prvky při vstupu do budovy i samotné rétorické (ne)umění a pracovní morálka některých našich poslanců. Podle vyjádření žáků byl průběh zasedání natolik motivující, že v budoucnu budou chtít reprezentovat naši zemi obdobným způsobem. Věřme, že se jim to podaří!