Žáci naší školy se již tradičně zúčastnili zeměpisné olympiády. Ve školním kole soutěžilo 28 žáků ve třech kategoriích. Vítězové jednotlivých kategorií postoupili do obvodního kola, které proběhlo 16.2. 2016.     Výsledky

Naši školu reprezentovali tito žáci a žákyně – Zuzana Janebová (6.A), Lucie Švankmajerová (7.B) a Lukáš Barták (9.tř.)

Všichni žáci museli prokázat výborné schopnosti při práci s mapou, teoretické znalosti přesahující běžně probírané učivo a také praktické schopnosti při řešení dosti složitých úloh, kde museli propojit nejen zeměpisné, ale i matematické zkušenosti.

Ve všech kategoriích naši žáci v rámci Prahy 13 obsadili medailová místa a Lukáš Barták bude naši školu reprezentovat v krajském kole, které proběhne 15.3. 2016. Podrobné výsledky naleznete v přiložené výsledkové listině.

Všem našim zástupcům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. A Lukášovi držíme palce do krajského kola.