chorvatsko 1 20150925 1119384447Třetí týden školní docházky jsme zahájili adaptačním kurzem v zahraničí, tedy v Chorvatsku. Účastnilo se hned několik tříd (2.A, 2.B, 3.B, 4.B), aby znovu utužilo třídní partu po letních prázdninách.

Celý týden nás provázelo nádherné počasí (krom jediného, deštivého), kdy jsme se koupali a sportovali na čerstvém mořském vzduchu. Hráli jsme míčové hry, skákali přes švihadla, trénovali hru Ringo a tancovali. Ale ani hlavičky nezahálely, učili jsme se šifrovat, uzlovat a prověřovali jsme dovednosti a vědomosti při deskových hrách a Země, městu.

Celý týden se nesl v námořnickém duchu, na jehož samotném konci se z mnohých z nás stali kapitáni, kadeti a lodníci. Všichni jsme si kurz užili a ve zdraví a plni dojmu dorazili zpět do přístavu - do školy.

Těšíme se na další společné plavby za poznáním.

A. Adamíčková