Rozloučení se čtvrťáky.

V úterý 28.6. se konala závěrečná minibesídka pro rodiče i děti ze. 4.A. Byl to pro mě osobně jeden z nejtěžších, ale také nejkrásnějších dnů.

A to zásluhou nejen dětí, ale i Vás, rodičů. S dětmi jsme si připravili pásmo písniček z pohádek a známých filmů a ačkoli nám technika od samého začátku moc nepřála, děti byly skvělé a rodiče je tak jak to jen oni umí, patřičně podpořili. Se závěrečnou písničkou jsem i já měla co dělat ,abych se ubránila slzám. Byly to pro mě krásné čtyři roky, na které nezapomenu. Děkuji moc i za závěrečně posezení s vámi a nádherné dárky, které mi udělaly velikou radost. Díky Vám A Vašim dětem jsem měla nádherný večer. Přeji všem ,, svým“ rodičům hodně radsti z dětí a ,,mým“ vašim dětem hlavně spokojený život. Ať se Vám všem daří. Ještě jednou za všechno velký dík.

Andrea

zpět

Upozorňujeme, že tento web vyžaduje cookies, aby správně fungoval, ale neuchovávají se žádné konkrétní informace o vás osobně. Používáním těchto stránek souhlasíte s využitím cookies.