Rozloučení se čtvrťáky.

V úterý 28.6. se konala závěrečná minibesídka pro rodiče i děti ze. 4.A. Byl to pro mě osobně jeden z nejtěžších, ale také nejkrásnějších dnů.

A to zásluhou nejen dětí, ale i Vás, rodičů. S dětmi jsme si připravili pásmo písniček z pohádek a známých filmů a ačkoli nám technika od samého začátku moc nepřála, děti byly skvělé a rodiče je tak jak to jen oni umí, patřičně podpořili. Se závěrečnou písničkou jsem i já měla co dělat ,abych se ubránila slzám. Byly to pro mě krásné čtyři roky, na které nezapomenu. Děkuji moc i za závěrečně posezení s vámi a nádherné dárky, které mi udělaly velikou radost. Díky Vám A Vašim dětem jsem měla nádherný večer. Přeji všem ,, svým“ rodičům hodně radsti z dětí a ,,mým“ vašim dětem hlavně spokojený život. Ať se Vám všem daří. Ještě jednou za všechno velký dík.

Andrea