V pondělí 27. 6. se v kinosále naší školy sešli žáci 1.A., 1.B.,3.A., 4.A a 5. třídy, aby převzali z rukou ředitele školy ocenění za své roční sportování v rámci OVOV.

Letos děti neplnily jednitlivé disciplíny pouze v jeden den, ale výsledky se jim započítávaly během celého školního roku. A všichni žáci dosáhli daleko lepších výsledků. Stříbrným odznakem se mohou pochlubit- Matěj Musil, Luka Blažič,Šimon Bartošek,Patrik Brzoň,Kačka Palečková, Lucka Kantorová, Kačka Vyšatová, Dan Horáček, Silvinka Léblová, Julča Sotonová, Verča Zbirovská, Dominim Frász.,a Lisa Raut,.

Bronzový odznak pak získali- Samuel Kašpar., Tomáš, Štěpán., Zuzka Pekarčiková., Tomáš Kocourek., Tomáš Mičkal., Verča Soukupová., Míša Březinová., Thomas Paďour., Natálka Čuntová., Viky Smahlo.,Václav Adam., Vláďa Diachenko., Tobias Sweiki, Tom, Svoboda., Tobiáš Souček., Dan Bařina., Artur Amoev., Fišer Jirka,.Péťa živčic., Terka Slabihoudková., Honzík Jirák., Andrej Myahylik., Honzík Kováč., Evelína Gryčová., Vendulka Bandyová., Barča Neumanová., Kristýnka Forišková., Natálka Mašková., Honzík Kantor., David Kocián., Tomáš Pospíšil., Brautferger Lukáš., Valoušek Honzík., Brabcová Adélka., Zdichyncová Kája., Rusinová Jessika., Brzoń Lukáš., David Kašpárek., Dominbim Barták., Gega Luis., Manolache Lucián., Panchártek Petr., Lucka Drábková., Meda Ćapková.,Domča Horáčková, Terka Kovářová.

Blahopřání patří všem dětem, které rádi sportují bez ohledu na výsledek. Poděkování pak i všem třídním učitelům, kteří si dali tu práci a během celého školního roku výsledky dětí měřili a zapisovali.

Moc Vám všem děkuji za spolupráci.

A. Kudličková 4. A