doubi 2 20150517 1130423010Ano už je to tak. V sobotu se v Doubí u Třeboně konalo Mistrovství české republiky ve sportovní gymnastice pro rok 2015. My jsme měly zastoupení hned ve čtyřech věkových kategroiích počtem 11 gymnastek.

Nejlépe ze všech si vedla ani ne desetiletá Anetka Kvasničková v kategorii žákyň dvě. Celým závodem prošla bez zaváhání a nechala tak za sebou celé 59 členné pole gymnastek. Zaslouženě zvítězila a získala tak titul Mistryně české republiky pro tento rok. Družstvo ve složení - Rozárka Schwarzová, Kačka Mrázová a Adélka Golobová pak přidalo ještě bronzovou medaili ze soutěže družstev. V jednotlivcích pak Roza 4., Kačka 6., a Adélka 23. Stejně skvělého úspěchu dosáhlo družstvo v kategorii 3-ve složení- Anička Vránová, Terezka Suchá a Majda - gymnastka z ÚVN získalo bronz. V kategorii nejmladších holky statečně bojovaly o každou desetinu. Družstvo ve složení- Danielka Doležalová, Lála Linková a Emča skončilo těsně pod bednou na místě 4. V jednotlivcích pak Danielka 9., Lála 21., a Emča 23. z celkového počtu 61 závodnic.V poslední 4. věkové kategorii pak Anička Dejmová skončila také těsně pod bednou - na místě 4. Všem našim gymnastkám moc děkuji za skvělé výkony a přeji hodně sil do tréninků v příštím školním roce. Trenérům patří pak poděkování za jejich skvělou spolupráci a vedení naší školy za skvělé vytvoření podmínek pro trénink děvčat.